قیمت خروس زنده محلی سیاه برای قربانی و دفع بلا سال 1401

مرغ و خروس محلی

قیمت خروس زنده محلی برای قربانی کردن و دفع بلا با نرخ موجود برای مرغ و خروس مصرفی بسیار متفاوت می باشد. شاید برخی از افراد بر ای باور باشند که قیمت مصوب برای مرغ و خروس هایی که برای استفاده گوشتی کاربرد دارند، با قیمت روز خروس زنده برای قربانی یکسان باشد. در این رابطه باید گفت که اینطور نیست و تفاوت قیمت زیادی برای این دو وجود دارد.

مجموعه دامداری شیپ افشار در راستای ارائه انواع دام و طیور سالم و بهداشتی، نسبت به ارائه انواع مرغ و خروس محلی برای انجام مراسماتی همچون قربانی کردن، نذری، دفع بلا، چشم زخم و … اقدام نموده است.

خرید خروس زنده محلی تهران و کرج

خرید خروس زنده محلی برای چشم زخم، دفع بلا و قربانی کردن یکی از مرسوماتی است که در میان اکثر مردم ایران وجود دارد. توجه داشته باشید که انجام این امر مربوط به مذهب و روش خاصی نیست و تقریبا باور تمام ایرانیان بر این موضوع است که بهتر است موجوداتی همچون خروس و مرغ محلی برای دور شدن از بلا و اتفاقات ذبح شوند. مهمترین بخش انجام این کار این است که گوشت خروس و یا مرغ ذبح شده به خانواده ای نیازمند داده شود تا ثواب کار شما چند برابر شود.

قیمت مرغ محلی زنده در تهران

برخی از افراد نسبت به خرید مرغ زنده محلی نیز برای استفاده از گوشت آن اقدام می کنند. چرا که خواص زیادی در این گوشت نهفته است که می تواند فواید متعددی برای بدن مصرف کننده داشته باشد. بسیاری از متخصصین طب سنتی و حتی پزشکات متخصص نیز برای برخی از افراد توضیه مصرف گوشت طیور محلی می کنند. بنابراین می توان گفت که خرید و فروش مرغ و خروس محلی در تهران و کرج برای دو مورد قربانی کردن و یا استفاده از گوشت صورت می گیرد.

خرید مرغ زنده محلی در تهران و کرج

اصولا قیمت خرید خروس زنده محلی در تهران و کرج برای استفاده جهت چشم زخم، دفع بلایا و … انجام می شود. در همین حال افرادی نسبت به خرید مرغ زنده محلی تمایل بیشتری دارند، که بیشتر این خرید ها جهت استفاده از گوشت مرغ صورت می گیرد. با توجه به اینکه امروزه مرغ هایی که در مرغداری ها پرورش داده می شوند، اکثرا با دارو و تزریق های هورمونی رشد می کنند. بنابراین مصرف این نوع گوشت برای تمامی افراد مناسب نیست. در همین رابطه این افراد باید نسبت به مصرف گوشت طیور محلی همچون مرغ اقدام کنند.

قیمت روز خروس زنده محلی

مجموعه دامداری شیپ افشار به عنوان مرکز خرید و اعلام قیمت گوسفند زنده، گوساله و … فعالیت دارد. اما با توجه به تقاضای بالای همشهریان مبنی بر خرید خروس و مرغ زنده محلی، نسبت به پرورش این موارد نیز اقدام نموده است. شما عزیزان می توانید تمامی خرید های خود مبنی بر خرید انواع دام زنده، طیور محلی از جمله بوقلمون، مرغ و خروس را از طریق این مجموعه انجام دهید.

قیمت خروس محلی زنده

قیمت خروس محلی زنده سال 1400 بنا به تصمیماتی که برای نرخ ازر نهاده های دامی در نظر گرفته شد و سبب کمبود این مواد در بازار شد با افزایش زیادی همراه بود. در عین حال تعداد مرغ و خروس ها نیز در بازار بسیار کم بود چرا که در مواردی در اثر زنده کشی جوجه ها در مرغداری ها برای افزایش قیمت، تعداد جوجه های موجود برای رشد و پرورش بسیار کم بود. به صورت کلی می توان گفت که قیمت خروس محلی در سال 99 و 1400 همواره با رشد همراه بود

آنچه برای افراد مهم است قیمت خروس زنده محلی در سال 1401 می باشد. نکته قابل توجه این است که بر خلاف سایر موارد همچون قیمت گوساله زنده و سایر دام ها، قیمت گذاری مرغ و خروس های محلی بر اساس وزن صورت نمی گیرد. با توجه به اینکه این طیور بر اساس رشد طبیعی بزرگ می شوند، بنابراین وقت و هزینه بیشتری لازم است تا به مرحله بلوغ برسند. بنابراین هزینه بیشتری نیز برای خرید و فروش آن پرداخت می شود.

قیمت مرغ زنده محلی گوشتی و تخم گذار

بسیاری از افراد با توجه به شرایط جسمی و همچنین تغذیه ای قادر به استفاده از گوشت مرغ های کشتاری در بازار نیستند و همچنین باید از تخم مرغ های ارگانیک استفاده کنند. این عزیزان می توانند نسبت به خرید مرغ محلی زنده تخم گذار و گوشتی اقدام کنند. توجه داشته باشید که ژن این طیور به صورت طبیعی مناسب برای تخم گذاری و رشد طبیعی و وزن گیری بالا می باشد و تنها لازم است تا دانه و آب مناسب برای آنها در کنار محیط نگهداری مناسب تهیه کنید.

خرید خروس محلی سیاه زنده

کانال خرید و فروش مرغ و خروس محلی تهران و کرج

کانال خرید و فروش خروس و مرغ محلی زنده تهران و کرج و همچنین برای شهر های مختلف دیگر در تلگرام و سایر اپلیکیشن ها وجود دارد. که قیمت های روز این موارد را اطلاع می دهند. لازم به ذکز است که قیمت های درج شده در این کانال ها می تواند از نرخ واقعی و مصوب بسیار بالاتر باشد. با توجه به اینکه بسیاری از کلاهبرداری ها و اخذ هزینه های بدون تحویل کالا، در تلگرام انجام می شود و غیر قابل پیگیری هستند. بنابراین پیشنهاد می شود تا از صحت ارسال و خرید هر موردی اطمینان حاصل کنید.

کانال تلگرام خرید و فروش خروس محلی زنده سفید و یا سیاه در تعداد بالا وجود دارد. اما آنچه مورد اهمیت است این می باشد که این کانال ها دارای مجوز فعالیت نیستند. حتی شاید چیزی متفاوت با عکس خروسی که به شما نشان داده شده است برایتان ارسال شود. بهتر است از مراجع معتبر همچون مجموعه شیپ افشار که دارای مجوز های لازم برای فعالیت می باشد، اقدام به خرید کنید.

خرید خروس سیاه محلی برای قربانی کردن

قربانی خروس سیاه در اسلام طبق نظر افراد و طبق روایت هایی که وجود دارد بهتر از سایر رنگ ها می باشد. رنگ خروس برای قربانی در مواردی برای افراد بسیار مهم می باشد به طوری که بسیاری جویای قیمت خروس سفید هستند و عده ای نیز جویای قیمت خروس سیاه محلی هستند. این دو رنگ برای قربانی کرد و چشم زخم و حتی برای استفاده از گوشت بسیار پرکاربرد هستند.

قیت خروس محلی سیاه

بر طبق باور عموم فواید کشتن خروس سیاه و یا قربانی کردن خروس سیاه بسیار زیاد می باشد. حتی در مواردی باور افراد بر این است که تخم، مرغی که سیاه رنگ باشد و گوشت خروسی که سیاه باشد دارای فواید بسیاری می باشد. بیشتر خروس هایی که در این مجموعه ارائه می شود به رنگ سیاه یا سفید هستند که با توجه به درخواست و نیاز شما خدمتتان ارسال می گردد.

قیمت خروس زنده محلی سیاه برای قربانی کردن و دفع بلا با توجه به نوسان های بازار طیور می تواند برای هر روز مقدار متغیری باشد. جهت اطلاع از نرخ دقیق برای هر دام و طیوری می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *