قیمت بره زنده

بره زنده

قیمت بره زنده در تهران و کرج در سال 1401 به تابعیت از نرخ سایر دام ها، با تغییرات زیادی همراه بوده است. از سوی دیگر با توجه به اینکه بره ها سن کمتری دارند، بیشتر در معرض خطر و انواع بیماری هستند. شیوع مرگ و میر در میان بره ها در فصل های مختلف بسیار زیاد است که همین مورد سبب کاهش جمعیت این گله می شود. افرادی که قصد خرید بره زنده برای استفاده از گوشت آن را دارند باید به نکاتی توجه داشته باشند که می توانند خریدی به صرفه را برایشان به ارمغان آورد.

نرخ روز بره زنده می تواند در خرید و یا عدم خرید دام بسیار موثر باشد. اما در کنار نرخ باید به موارد دیگری نیز توجه داشته باشید، که در ادامه این مقاله به بررسی جامع این موضوعات به صورت کامل می پردازیم.

قیمت روز بره زنده

خرید بره زنده برای عید قربان، برای استفاده از گوشت و پروار بندی و … صورت می گیرد. آنچه توسط مجموعه دامداری شیپ افشار ارائه می گردد، بره های کشتاری که مناسب استفاده از گوشت هستند، می باشد. مهمترین نکته در هنگام مراجعه و یا تماس همشهریان برای خرید دام این مورد است که جویای قیمت روز بره زنده در قم و تهران و کرج هستند. که در این صورت باید گفت که موارد متعددی در تعیین نرخ آنها موثر می باشد که تغییر هر کدام سبب بروز نوسان در قیمت گذاری می شود.

قیمت بره زنده در تهران

قیمت گوسفند زنده تهران و کرج در سال 1401 از ابتدا در بازه زمانی بین 60 الی 70 هزار تومان بوده است. پس با توجه به این نرخ و سایر عوامل می توان قیمت بره زنده امروز را بین 70 الی 80 هزار تومان در نظر داشت. چرا که بره ها دارای وزن کمتری نسبت به سایر دام ها هستند. وزن کمتر و از سوی دیگر کیفیت گوشت و … سبب شده است تا قیمت بالاتری برای این دام در نظر گرفته شود.

جهت دریافت قیمت بره زنده امروز در بازار تهران، کرج و قم می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید، تا علاوه بر دریافت نرخ، مشاوره ای برای خرید بهتر و بصرفه تر دریافت کنید.

تفاوت گوسفند و بره چیست؟

شاید برای برخی این سوال وجود داشته باشد که بره چه فرقی با گوسفند دارد؟ در این رابطه باید گفت که گوسفند به دامی از هر نوع نژادی گفته می شود که یک سال به بالا داشته باشد. در سال دوم به بعد از هر سن گوسفند، در برخی نژاد ها توانایی تولیدمثل بروز می کند. که حاصل این تولید مثل و جفت گیری، تولد بره هایی از همان نژاد یا ترکیبی از نژاد ماده و نر می باشد. بنابراین به صورت کلی می توان گفت که شباهت های ظاهری زیادی در میان بره و گوسفند وجود دارد. و تفاوت ظاهری آنها در اندازه اندام و سن می باشد. بره ها در انواع مختلف همچون بره شش ماهه، بره شیری، بره پرواری و … وجود دارند.

قیمت خرید بره زنده

خرید بره بهتر است یا گوسفند؟

برای افرادی که به دنبال گوشت با کیفیت تر و عاری از هر گونه چربی و موارد اضافه هستند، خرید بره زنده از مراکز خرید و فروش بره در تهران همچون شیپ افشار، می تواند بهتر باشد. اما موردی که باید بدان توجه داشت قیمت امروز بره زنده در تهران و کرج می باشد که به نسبت گوسفند مقدار بالاتری می باشد. گوشت گوسفندان نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و می تواند پاسخگوی نیاز های خریداران باشد.

نرخ روز بره در تهران و کرج

به صورت کلی خرید گوسفند برای دستیابی به مقدار گوشت بیشتر و همچنین اندام های داخلی بزرگ تر، و پرداخت هزینه کمتر نسبت به بره به ازای هر کیلوگرم صورت می گیرد. قیمت خرید بره نیز بیشتر برای برگذاری مهمانی ها، مناسبت های کوچک و یا استفاده از گوشت برای مصرف خانوار صورت می گیرد. همشهریان عزیز می توانند با توجه به نیاز خود یکی از این دام ها را خریداری کنند.

موارد موثر در تعیین قیمت بره در بازار

تعیین نرخ هر نوع دامی اعم از قیمت گوساله و گاو زنده، گوسفند، بز و حتی قیمت روز بره زنده بر اساس میزان وزن آنها صورت می گیرد. به جز مواردی که معامله بین طرفین بدون وزن کشی و به صورت توافقی انجام می شود، تمامی معاملات بر حسب مقدار وزن دام صورت می گیرد. جز مقدار وزن موارد دیگری نیز در تعیین نرخ دقیق دام هایی نظیر بره ها موثر هستند که به صورت مختصر در ادامه به معرفی آنها می پردازیم:

  • جنسیت بره
  • نژاد
  • جمعیت بره موجود در بازار
  • نرخ گوشت قرمز
  • قیمت نهاده های دامی
  • سلامت دام
  • و …

مراکز خرید بره زنده در تهران و کرج

مجموعه گوسفند فروشی شیپ افشار به عنوان یکی از مراکز خرید بره زنده در کرج و تهران شناخته می شود. که با داشتن مجوز های لازم برای فعالیت، به ارائه انواع دام زنده سالم و بهداشتی می پردازد. عزیزانی که قصد خرید بره زنده برای قربانی کردن و یا استفاده از گوشت آن را دارند، می توانند با شماره تماس مرکز خرید بره در تهران شیپ افشار ارتباط برقرار کنند. توجه داشته باشید که بره های پرواری توسط این مجموعه ارائه نمی شود و تنها بره هایی از نژاد گوشتی که مناسب برای ذبح و قربانی کردن باشند، از سوی این مرکز ارائه می شوند.

خرید بره زنده

در هر منطقه از تهران و کرج که باشید، کافیست تا از طریق سایت و یا شماره های درج شده با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. تا در سریع ترین زمان ممکن دام مورد نظر شما با مقدار وزن مشخص و صحیح همراه با پیک و قصاب مجرب به محل اعزام شوند. هزینه برای حمل و نقل و همچنین ذبح و قضابی از مشتری اخذ نمی شود و این خدمات به صورت رایگان ارائه می شوند.

قیمت بره زنده در قم

خرید بره در قم به عنوان یکی از مراکز و شهر های بزرگ خرید و فروش دام در کشور، بسیار انجام می شود. بسیاری از دامداران از شهر های مختلف، دام های خود را به شهر قم منتقل می کنند تا در آنجا فروش آنها را انجام دهند. قیمت خرید بره زنده در قم می تواند تاثیر زیادی بر نرخ آن در بازار سایر شهر ها نیز داشته باشد. جهت دریافت دقیق نرخ روز بره در شهر قم می توانید از طریق شماره های داخل سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت بره زنده امروز در بازار تهران و کرج برای سال 1401 می توانند با قیمت های غیر واقعی در سطح دیوار و شیپور بسیار متفاوت باشد. مجموعه شیپ افشار به عنوان مرکز معتبر خرید و فروش دام زنده می تواند قیمت مصوب و منصفانه را به همشهریان عزیز ارائه دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *