قیمت گاو و گوساله زنده در بازار تهران و کرج

قیمت گاو و گوساله زنده

قیمت گوساله زنده در بازار تهران و کرج و حتی شهر های دیگر نظیر مشهد، قم، شیراز، تبریز و … اهمیت زیادی دارد. زیرا اغلب خانوار های ایرانی در صورت مصرف گوشت قرمز، گوشت گوساله را بهتر از سایر گوشت های قرمز همچون گوسفند و … می دانند. بنابراین نسبت به خرید این نوع گوشت اقدام می کنند. در تعرفه های اعلامی از سوی مراجع و سازمان های مربوطه نیز همواره قیمت بخش های مختلف گوساله، اعلام می شود. که این مورد نشان از مصرف بالای این نوع گوشت دام دارد.

قیمت روز گوساله زنده و گاو زنده در سال 1401 موضوع مورد بحث این مقاله می باشد. بسیاری از عزیزان با توجه به کیفیت و نوع گوشت، مقدار نیاز به گوشت، مراسمات مختلف و … در مواردی نسبت به ذبح و کشتار گوساله ها اقدام می کنند. بنابراین اطلاع از قیمت آن بسیار حائز اهمیت است.

قیمت گوساله زنده گوشتی

قیمت خرید گوساله زنده گوشتی در بازار می تواند میزان خرید انواع گاو و گوساله در بازار را مشخص کند. زمانی که نرخ هر کیلو گوساله گوشتی در بازار مقدار مناسب و به اصطلاح قابل خریدی باشد، مسلما میزان خرید و قدرت خرید افراد نیز بیشتر خواهد بود. با توجه به سرانه مصرف گوشت قرمز در کشور، هر روز و یا چند روز یکبار برای انواع قسمت های مختلف گوساله، نرخ های مصوب اعلام می شود. اما با توجه به اینکه بسیاری از افراد به گوشت های موجود در قصابی ها اعتماد کافی از نظر بهداشت و سلامت را ندارند، بنابراین قصد خرید گوساله زنده گوشتی را دارند، تا ذبح آن با نظارت خودشان انجام شود.

قیمت گوساله زنده بازار تهران

مجموعه دامداری شیپ افشار به عنوان مرکز خرید و فروش انواع گوساله گوشتی در تهران، این امکان را برای همشهریان عزیز فراهم آورده است، تا بتوانند به خرید انواع گاو و گوساله سالم بپردازند و در نهایت در صورت ذبح نیز به گوشتی سالم و بهداشتی به دور از هر گونه بیماری و مشکل، دست پیدا کنند. قیمت گوساله گوشتی برای قربانی کردن و کشتار، در سایر مراکز ممکن است مقداری بالا و به دور از انصاف باشد. اما در مجموعه دامداری شیپ افشار می توانید گوساله های گوشتی از نژاد خاص را با قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت گوساله زنده کشتاری در تهران و کرج

مسلما افرادی که به دنبال خرید گوساله زنده برای کشتار در تهران و کرج هستند، اطلاعات زیادی راجع به قیمت، نژاد، سلامت و … دام ندارند. قبل از هر چیزی باید گفت که در وهله اول گول قیمت پایین برخی از افراد سودجو را نخورید. چرا که بسیاری از فروشندگان کلاهبردار، با شگرد قیمت پایین تر و در عوض وزن غیر واقعی، اقدام به فروش دام می کنند. که این مورد در رابطه با قیمت گوسفند زنده و سایر دام ها نیز صدق می کند. به این صورت که قیمتی کمتر از قیمت واقعی موجود در بازار به مشتری اعلام می شود تا برای خرید نظرش جلب شود و در عوض مقدار وزن غیر واقعی و بسیار بیشتر از مقدار واقعی برای محاسبه هزینه به وی اعلام می گردد.

قیمت گاو زنده

قیمت روز گوساله زنده کشتار در تهران و کرج از سوی مجموعه شیپ افشار، برای همشهریان عزیز، مقداری مناسب و تابع از قیمت اعلام شده از سوی سازمان های مربوط می باشد. توجه داشته باشید که بسیاری از دامداری ها و مراکز خرید و فروش گوساله در تهران و کرج، رسمی و معتبر نیستند. بنابراین قیمت های غیرمتعارف برای دام ارائه خواهند داد که حتی در صورت کلاهبرداری نیز، مشتریان نمی توانند شکایت خود را به جایی برسانند. شیپ افشار مفتخر است تا به عنوان مرکزی معتبر و رسمی با داشتن مجوز های لازم برای فعالیت، نسبت به ارائه انواع دام زنده با قیمت مناسب اقدام نماید.

قیمت گوساله پرواری

قیمت گوساله کردی و سایر نژاد هایی که مناسب پروار بندی هستند می تواند با قیمت روز گوساله زنده در بازار کشتار متفاوت باشد. افرادی که قصد خرید گوساله زنده برای پروار دارند، باید از نژاد هایی نسبت به خرید اقدام کنند که مناسب برای این کار باشند. از جمله نژاد هایی که می تواند برای پروار مناسب باشد، می توان به گوساله هایی از نژاد هلشتاین، سمینتال و … اشاره نمود. که می توانند در بازه زمانی کوتاه، بازدهی بالایی داشته باشند.

قیمت روز گوساله زنده

گوساله های پرواری می توانند جهت تولید مثل، تولید شیر و مواد لبنی، و یا حتی در صورت افزایش وزن زیاد، برای کشتار مورد استفاده قرار گیرند. جهت اطلاع از قیمت دقیق گوساله پرواری می توانید با افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، در ارتباط باشید. اما برای خرید گوساله کشتار در تهران و کرج می توانید از طریق شماره های موجود در سایت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید گوساله زنده برای قربانی کردن

خرید گوساله زنده برای قربانی در مناسبت هایی همچون عید قربان، ماه محرم و صفر و بسیاری دیگر از موارد همچون داشتن نذر و … صورت می گیرد. افرادی که قصد دارند تا حجم بیشتری از گوشت را برای پخش و تقسیم در میان مردم، در اختیار داشته باشند، بیشتر نسبت به خرید گوساله قربانی اقدام می کنند. گوساله های گوشتی که برای ذبح و گوشت دهی بالا مناسب باشند، در مجموعه شیپ افشار پرورش داده می شوند. تا در صورت خرید، به گوشتی با کیفیت و با حجم بالا دست پیدا کنید.

قیمت گاو زنده

با توجه به اینکه گاو نسبت به گوساله دارای وزن بیشتری می باشد و مسن تر نیز هست، بنابراین برای آن قیمتی کمتر از گوساله در نظر گرفته می شود. البته باید این مورد را مد نظر قرار داد که برخی از نژاد ها همچون هلشتاین و سمینتال دارای قیمت های بالایی هستند. همچنین اینکه گاو از نژاد شیری یا گوشتی نیز باشد می تواند در تعیین قیمت گاو زنده بسیار موثر باشد. نظر به اینکه مجموعه شیپ افشار در جهت ارائه دام کشتار فعالیت دارد، بنابراین گاو ها که اغلب برای پرورش و نگهداری خریداری می شوند، در این مجموعه ارائه نمی شوند.

قیمت گوساله زنده امروز

قیمت گوساله نر سمینتال

بدون شک یکی از برترین نژاد های گاو در جهان، سمینتال می باشد. این نژاد در مقایسه با سایر نژاد ها دارای خصوصیات و ویژگی های مختلف و برتری می باشد. که سبب شده است در اکثر نقاط جهان پرورش داده شوند. یکی از نژاد های معروف و پر جمعیت در ایران نیز گوساله های سمینتال هستند. جالب است بدانید که قیمت گوساله نر نژاد سمینتال نسبت به قیمت گوساله کردی که نژادی ایرانی محسوب می شود، بسیار بیشتر است.

وزن گوساله چقدر است ؟

عوامل بسیار زیادی در مقدار وزن گیری گوساله و گاو موثر هستند که تغییر هر کدام از این موارد می تواند در مقدار وزن دام موثر باشد. نوع علوفه، شرایط آب و هوایی، محیط نگهداری، بیماری، تزریق دارو، نژاد، جنسیت و … از جمله مواردی هستند که می توانند در وزن گیری دام موثر باشند. به صورت کلی نمی توان وزن دقیقی برای گوساله در نظر داشت چرا که بسته به نوع نژاد و تغذیه و حتی نژاد آنها، و سن زندگی می توانند در ماه های مختلف وزنی متفاوت با سایر داشته باشند.

خرید گوساله زنده در تهران و کرج

قیمت گوساله زنده و گاو زنده در تهران و کرج در سال 1401 سیری صعودی داشته است و هم اکنون نیز گوشت خالص و همچنین قیمت این دام به صورت زنده مقداری بالا می باشد. تغییرات روزانه قیمت و آخرین نرخ روز برای هر نوع دامی را می توانید از طریق کارشناسان ما پیگیری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *